О нас

«Херсонська Рибна Мануфактура»

Telegram

«Херсонська Рибна Мануфактура» – це молоде підприємство, що об’єднує в своїй діяльності рибний промисел, виробництво напівфабрикатів і готової рибної продукції. Розташоване на півдні Херсонської області, в безпосередній близькості до Чорноморського та Азовського узбережжя, Каховського водосховища Дніпра, Дніпро-Бузького лиману. Вдале географічне розташування підприємства дозволяє в повній мірі використовувати для виробництва свіжу сировину: рибу та морепродукти.

   Виробничі потужності підприємства дозволяють переробляти до двох тисяч тон сировини на рік, обладнані холодильними та морозильними камерами, сучасним обладнанням імпортного виробництва. Досвідчений керівний склад, кваліфіковані технологи та мотивовані рибообробники – запорука своєчасного випуску з виробництва готової продукції в необхідному асортименті і кількості. Наявність власної сертифікованої лабораторії дозволяє відстежувати якість сировини і готової продукції на кожному з етапів виробництва.
   Співпраця з потужними компаніями-імпортерами дозволяє завжди пропонувати нашим покупцям високоякісну рибу та морепродукти з-за кордону.